20 Mart 2015
Yorum Yap
#3125156

Turkcell Faturada Toplu Vergi Alıyor

1 ay önce faturatarifemden memnun kalmadığım için hattımı hazır karta taşıdım en son kalan 1 faturamı ise hattımı taşıdıktan sonra ödeyecektim. Fakat faturamı ödemeye gittiğimde kullandığım paket tutarından 16 TL fazla bir miktar istediler, nedenini sorduğumda ise hazır karta geçince önümüzdeki 12 ayın iletişim vergisini topluca alındığını söylediler.


Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen asla boş müşteri temsilcisi olmadığı için daha sonra aramam söyleniyor. Şimdi ben kullanmadığım zamanın vergisini neden ödemek zorundayım? Herhangi bir taahhüt vermediğim halde önümüzdeki 12 ayın vergisi benden nasıl kesilebilir? Bu 12 ayın fatura tutarının faturamdan düşülmesini talep ediyorum.

Ahmet 1.113 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Mart 2015

    Müşterimiz ile 24.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 20.02.2015 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler