28 Eylül 2015

Turkcell Faturada Haksız Kazanç!

Faturam normalden kabarık geliyordu. Turkcell web'den giriş yapıp fatura sorgusuna baktım. Bilmediğim bir sürü pakete üye yapıldığımı gördüm. Turkcell Müşteri hizmetlerini aradığımda mobil ödemeyi kapatmayı teklif ettiler. Bir daha böyle bir sorun yaşamayacağımı söylediler. Kabul ettim.


Bir sonraki ay fatura tekrar yüksek geldi. Aynı bilmediğim müzik video gibi servislere tekrar üye yapıldığımı gördüm. Bu sefer mobil ödemeyi kontrol ettiğimde kapatılmadığını gördüm. Mobil ödemeyi kendim kapattım. Ve bütün servisleri tek tek tespit edip iptal ettim. Bu seferde farklı servislere üye yapılarak 300 TL fatura geldi. Katma değerli servisler adı altında haksız kazanç sağlandı. Başka operatöre geçeceğim.

Erdem 97 Okunma

Cevaplar

  • Erdem'in Teşekkür Mesajı10 Ekim 2015

    Hemen aradılar ve bilgilendirdiler. İlgili yerlerle görüştüm ve kullanmadığım hizmet için para iadesi aldım.

  • Turkcell Temsilcisi29 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 29.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Servisin Müşteri Hizmetleriyle görüşebilir. İptal kurguları hakkında SMS bilgisi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön