27 Temmuz 2017

Turkcell Faturada Bitbop Payguru Aboneliği Görünüyor!

Turkcell faturamda Bitbop Payguru diye bir abonelik görünüyor. Bir siteye giriş için telefon numaranızı yazın deyip sonra isteğiniz dışında sizi abone yapıyorlar. İptal etmek için şu numaraya mesaj atın deniliyor. Tabi ki anında İptal ettim ama faturaya gene de ücret yansımış. İsteğim dışında alınan bu ücretin iade edilmesini istiyorum.

Hale 9.322 Okunma

Cevaplar

  • Hale'nin Teşekkür Mesajı28 Temmuz 2017

    Turkcell isteğim dışında alınan bitpop abonelik ücretini iade edeceğini söyledi. Şikayet var sitesine ve Turkcell 'e teşekkür ederim.

  • Turkcell Temsilcisi28 Temmuz 2017

    Müşterimiz ile 28.07.2017 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön