04 Mayıs 2016
Yorum Yap
#5432044

Turkcell Fatura ve Habersiz Hat Açma

0537********* haricinde bir faturahattım daha varmış sonu 90'la biten. O 05.03.2016 tarihinde bütün sözleşmeleri imzalattırdılar bana kartı verdiler eksik evrakınız var dediler aktif hale gelmez getirin açılır dediler. Ve bende ertesi gün evimin yakınında olan bir Turkcell bayisine gittim tanıdık vesilesiyle oradan şu an kullandığım 537************* no.lu hattı aldım. Şu an halen kullanmaktayım diğer hat eksik olmasına rağmen açılmış haberim dışında eksik evrakla nasıl hat açılabiliyor anlamadım hat 05 03 tarihinde şu an kullandığım hattan önce nasıl eksik evrakla açılabiliyor ve hiç kullanılmamış bugün öğrendim bunu bana acil dönüş yapılmasını istiyorum. Turkcell çalışanı hakkında şikayetçiyim kesinlikle haberim olmadan eksik evrakla hattı nasıl aktif edebiliyor gelen faturalardan dahil bilgim yok. Gerekenin yapılırsa.

Turgay Turgay 105 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Mayıs 2016

    Müşterimiz ile 06.05.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler