10 Eylül 2014

Turkcell Fatura Tutarsızlıkları!

Ortalama 3-4 yıldır Turkcell firmasından almış olduğum data hattımı uydu takip cihazımla birlikte kullanmaktayım. Fatura tutarlarım 19 tl civarı gelmektedir. Ancak en son 3 aydır faturada tutarsızlıklar söz konusudur. 19 tl gelen hattıma ait faturalar bir anda 55 tl, 65 tl, 140 tl gibi farklı tutarlarda gelmektedir.


Konu ile ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda taahhütümün bitmesi nedeniyle bu tutarları ödemek zorunda olduğum bilgisi tarafıma iletilmiştir. Bu hat ortalama 3-4 yıldır bendedir. Taahhüt sürem daha önceden dolmuştur ki taahhüt sürem doldu ise bununla alakalı tarafıma bilgi verilmeden böyle bir fatura arttırımına gitmek ne kadar doğrudur?

Hüseyin 1.402 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2014

    Müşterimiz ile 17.09.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturaları ve internet paketi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön