06 Şubat 2014 #2279564

Turkcell Fatura Tutarını Haber Vermeden Arttırıyor

4 yıldır Turkcell kullanıcısıyım. 40 tl tutarındaki her yöne 1000 dakika paketini kullanmaktayım. 2 ay önce faturam 56 tl geldi. Turkcell'i aradığımda paketinizin süresini dolduğu için fiyat artmıştır dendi. Bende başka bir hatta geçmek istediğimi bildirdim. Onlar da fatura dönemi içinde olduğumu ve 1 fatura daha geleceğini söylediler bende ay sonuna kadar bekleyeyim dedim.


5 şubat 2014 tarihinde başka hatta geçeceğimi söyledim. Bu sefer de fatura kesim tarihinden en geç 1 hafta içinde geçmem gerektiğini yoksa 1 fatura daha geleceğini söylediler. Fakat 1 ay önce aradığımda bana bu yönde bir bilgi verilmedi. Burada çok büyük bir mağduriyetim söz konusudur. Bilgi verilmeden fatura 56 tl oluyor ve gene fatura kesim tarihinden 1 hafta önce başka hatta geçebileceğim bilgisi verilmiyor.

Selman 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 06.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Tarife Ücretleri ve Numara Taşıma hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön