23 Eylül 2013 #2025240

Turkcell Fatura Tutarında Hata Yaptı!

Kamu tarifemde fatura tutarım hatalı olarak 102 TL görünmektedir. Şayet bu hatalı tutar fatura kesim tarihim 25. 09. 2013'e kadar düzeltilmez ve tarafıma doğru bilgi sms veya mail ile bildirilmezse ve bu tutar hatalı şekilde bankadaki otomatik ödememe yansırsa Turkcell'e olan bağımızı aile ve çevre olarak koparacağız.


Defalardır temsilcileri ile çeşitli yollarla irtibata geçmeme rağmen doğru bilgi alamamakla birlikte sürekli fatura kesim tarihimden söz edilmekte ve bu hatalı rakamın otomatik ödememe yansıyacağı bildirilmektedir. Ayın 25 ine kadar son irtibatımdır. Aksi halde bu kadar yıllık Turkcell aboneliğimi bitireceğim.

Hakan 20 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 21.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön