25 Ağustos 2014
Yorum Yap
#2646330

Turkcell Fatura Sorunu Yaşıyorum

Türkcell telefon hattım yurtdışı kullanımına açık olup her yurtdışı çıkışımda turkcell tarafından konuşma ücretleri konusunda mesajla bilgilendiriliyorum ancak 20-23/08/2014 tarihinde yaptığım yurtdışı seyahatimde internet kullanımımla ilgili herhangi bir bilgi verilmeden 22/08/2014 tarihinde mesajla faturamın 100 tl olduğu(ki hattım heryöne ve 1gb internet dahil49 tldir)mesajı geldi 23 unde ise 228 tl fatura mesajı geldi ve muhattab bulamadım.

Neşe 165 Okunma

Cevaplar

 • Neşe30 Ağustos 2014

  Ben konu ile ilgili görüştüğüm müşteri temsilcisinden gereken ilgiyi göremedim ve bu konuda da hayal kırıklığı oldu kısa sürede başından savdı

 • Neşe27 Ağustos 2014

  şikayetimle ilgili mantıklı ve tatmin edicici bir cevap alamadığım gibi sorunun kendilerinden kaynaklı olmadığını internet kullanımıyla ilgili yurtdışı paketleri ile herhangibir bilgilendirme yapılamadığı ama istersem daha sonrası için akıllı yurtdışı paketi kullanabileceğimi söyleyerek birde faturamın 228 değil 240 tl olduğunuda hatırlatarak 3 günlük yurtdışı maliyetimide çıkarmış olan Turkcell ailesine teşekkür ediyor 17 yıllık abonesine yaşattığı bu haksızlık yüzünden turkcell ile olan aboneliğimi sonlandırıyorum.demekki artık bana ihtiyaçları kalmamış!!!müşteri memnuniyetininin ne demek olduğunu gösterme için çabanıza sağlık diyorum!!!

 • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2014

  Müşterimiz ile 26.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yurt dışı kullanımları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi25 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler