30 Nisan 2016

Turkcell Fatura Sorunları Devam Ediyor!

Turkcell faturalı hat kullanıyorum bir yılı aşkın süredir. Bu operatör sürekli başka servis sağlayıcılarının bana reklam mesajı göndermesini sağlıyor ve bunu ücretlendiriliyor. Bilmediğim servislere üye olacak bilinçsizlikte bir insan olmamama rağmen, müşteri temsilcileri beni dolambaçlı yollardan başlarından savıyor. "Yanlışlıkla yapmışsınızdır" gibisinden şeyler söylüyor. Daha yetkili birine bağlandığımda ise yapabilecekleri bir şey olmadığını söylüyor. Bunlara ek olarak, paketimi aşmamam için akıllı fatura özelliği kullanıyorum bunun için ayrı bir ücret ödüyorum. Bu hizmetin iş görmemesi de ayrı bir ironi. Her ay 30 liralık paketime ek olarak ortalama 20 TL ücret ödüyorum ve bu durumdan sıkıldım. Saf yerine konmak ve böyle kötü niyetli bir şeyin içinde bulunmak can sıkıcı.

Ümmügül 143 Okunma

Cevaplar

 • Ümmügül06 Mayıs 2016

  Sosyal medya hesabımda yazdığım yazı bu; https://www.facebook.com/ummPinhan/posts/10209339102419179? Pnref=story Yorumlara bakarsanız çok net görürsünüz durumu.

 • Ümmügül06 Mayıs 2016

  Sadece "bilgi verilmiştir. " Turkcell'in Fatura Ücretlendirmesini hiç iyi niyetli bulmuyorum. Sosyal medya hesabımda konuyla ilgili bilgi paylaştığımda çoğu kullanıcının da aynı konuda şikayetçi olduğunu gördüm. Turkcell, şikayette bulunmayan herkese aynı şeyi yapıyor ve kesinlikle ben bu durumda "salak" yerine konulduğumu düşünüyorum. Şimdiye kadar ki haksız ücretlendirmelerde faturamı ödeyip, müşteri hizmetlerini durumdan haberdar ettim. Sorunu düzelteceklerini söylediler. "Müzikte Bu Gün" servisinden istemeyerek aldığım mesajları iptal ettirdim ve ardından başka bir servis tarafından ücretlendirildim. Faturamı ödemeyi düşünmüyorum. Ben aptal değilim.

 • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden, müşterimize 18.04.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön