31 Ağustos 2013 #1987033

Turkcell Fatura Şoku Yaşatıyor!

28.08.2013 tarihinde 367 TL'lik faturamın bilgilendirmesi mailime gönderildi.Fatura detayımı kontrol ettiğimde mms tutarı olarak 152 TL'lik bir fatura kalemi gördüm.Ancak mms kullanmadığımdan Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak itirazda bulundum.Müşteri temsilcisi ve sonradan arayan yetkili kişinin açıklamaları beni tatmin etmedi.


Sonuç olarak 63 TL'lik bir düşüm yaptıklarını söylediler. Formatın sisteminizde değişmesi sorunu beni hiçbir şekilde ilgilendirmemekle birlikte bu sorunun kurumsal firma olarak tarafınızdan çözümlenmesi gerekir.152 TL'lik mms tutarımın tamamının faturamdan düşmesini istiyorum.Böyle bir rekabet ortamında birkaç müşteri kaybı sizin için önemsizse diyecek söz yok doğrusu..

Suzan 32 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 29.08.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön