15 Ekim 2015

Turkcell Fatura Ödemesi Sorunu!

5 Ekim de telefon ile Turkcell tahsilat birimine kredi kart numaramı tuşlayarak yapmış olduğum ödeme "elektronik " olarak geçtiği için Turkcell hattımı dondurmuş ve defalarca aramama rağmen konuyu çözüme ulaştıramamıştır.

Sezai 26 Okunma

Cevaplar

  • Sezai19 Ekim 2015

    Defalarca gonderılen evrakaların dıkkatle incelenmediği ve kayıtların dınlenmesını talep etmeme rağmen dınlenmedıgı gorusundeyım. Bu cumleyı takıben Turkcelin konuyu cozme yonundekı cabalarını yetersiz bulmaktayım.

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 15.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön