18 Şubat 2013

Turkcell Fatura Ödeme Tarihim Değişmiyor!

Turkcell hattımın fatura ödeme tarihini değiştirmek istedim. Sebebi ise ayın 15'inde maaş almam. Fakat fatura ödeme tarihini değiştiremeyeceklerini söylediler. Bu sebeple faturamı her ay 10 gün geç ödüyorum. Her seferinde beni arayıp ödememin geciktiğini söylüyorlar. Çok ciddiyetsiz bir davranış Turkcell'e yakışmıyor. Superonline'da da beni mağdur ettiler.

Barış 70 Okunma

Cevaplar

  • Barış19 Şubat 2013

    İŞTE BU ŞİRKETİN KATI YAKLAŞIMINI GÖRDÜNÜZ.LÜTFEN TÜM ARKADAŞLAR BU ŞİRKETLE KONTRAT YAPARKEN BİN DEFA OKUYUN.MÜŞTERİ KORUMA DİYE BİRŞEY YOK...ESNEKLİK YOK...YARDIM YOK...

  • Turkcell Temsilcisi18 Şubat 2013

    Bireysel Kontratlı İnternet Telefonu kampanyası kapsamında taahhüt süresi boyunca mevcut fatura dönemi ile ilgili değişiklik sağlanamamaktadır.Konu ile ilgili bilgiler cihaz kampanyası taahhütnamesi ilgili maddesinde de belirtilmektedir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön