13 Ocak 2016

Turkcell Fatura Ödeme

Turkcell operatörünü yıllardır kullanıyorum. Fakat her ay düzenli ödeme yapmanın cezasını sanırım Turkcell kesiyor. Demem o ki, dün akşam 7:00' de elden ödemesini yapmış olduğum faturayı kalkıp bugünde daha önceden talimat verdiğim karttan ve benim kullanmadığım KMH hesabımdan çekiyor.


Bununla ilgili aradığımda da henüz sistemde görünmüyor. Daha sonra arayın deniliyor. Şimdi sorarsanız ki talimat verdin, neden elden de ödüyorsun? Çünkü bana hesabınız müsait değil faturanızı ödeyin diye mesaj geliyor.


Yağmurda bizde kalkıp elden koşa koşa ödüyoruz. Ama sonuç ortada. Müsait olmayan hesabımın KMH hesabından param çekiliyor. Turkcell operatörünü kapatıp ilgili birimlere dilekçelerimi yollayacağım.

Nilgün 410 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 15.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize mükerrer ödemesi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön