23 Mayıs 2013 #1799435

Turkcell Fatura Mağdur Etti!

11 yıldır Turkcell gsm operatörü kullanıcısıyım.üzerime 3 adet Turkcell gsm hattı var ve bugüne kadar hiçbir faturamı ödememezlik yapmadım. Geçen gün 22 tl lik tarifeye tabi olan telefon faturamı ödemeye gittiğimde bana 177.10 kuruşluk fatura geldiğini öğrendim. Nedeni 36 tl lik yurt dışı görüşmesi.Ayrıntılarda şöyle: 24 dk 36 tl-11dk 70 tl-24 dkya 36 tl lik fatura kesen Turkcell 11 dk ya 70 tl lik fatura kesmiş.


Adalet bunun neresinde veya Turkcell neye göre dk larını faturalandırıyor? Diğer hattımı hemen kontörlüye çevirdim. En kısa sürede de hatlarımı kapatıcam.Bu arada kontörlüye geçirdiğim telefon hattımın hala faturası yok.Tam 6 kere fatura ödemeye gittim. Faizli gelirse gerekli yerlere ileteceğim.

Betül 59 Okunma

Cevaplar

  • Betül'in Teşekkür Mesajı21 Temmuz 2013

    teşekkür ederim...mağduriyetim giderildi...

  • Turkcell Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 24.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura kalemleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön