14 Temmuz 2014

Turkcell Fatura Kesim Tarihini Düzeltmiyor!

Her ayın 8. günü fatura kesim tarihi 11 i son ödeme günü 14'ü ise hattı kapatıyorsunuz ben ise 15'inde maaş alıyorum ona göre düzenleyelim de şunu düzenli ödeyeyim dedim ama yok kaç defa telefon ettim müşteri hizmetlerine ama 1 defa olsun düzeltmediler artık nefret ediyorum sizden bugün ayın 14'ü ve benim hattım yine kapanmış düzeltin şu fatura kesim tarihini 2 gün ileri alınsa tamam 1 tane şeyinizden de memnun olayım ne olur sanki!

Hürriyet 107 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Müşterimiz ile 15.07.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura dönemleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön