07 Eylül 2013 #1999589

Turkcell Fatura Kesim Tarihi Gelmeden 2 Kat Fatura Gönderdi!

Ağustos ayında 47 TL'lik faturam geldi. Normal tarifem 26 TL konuşma sürem 500 dk'lık ve konuşma süremde daha varken birden güncel faturaya baktım 40 küsür olduğunu gördüm. Turkcell müşteri temsilcisiyle görüştüm daha fatura kesilmeden neden bu kadar fatura dedim. Üstelik daha konuşma süremde var dedim o da taahhütünüz bitmiş dedi. Bana haber verilmedi dedim. Normalde taahhüt dolmadan telefon ediyorlar yada mesaj atıyorlar.


Kayıtlardan baktı ve evet size haber verilememiş doğru söylüyorsunuz dedi ama haber verme zorunluluğumuz yok dedi. Bende fatura kesim tarihim gelmeden bunu yapamazsınız dedim,yaparız uygulama normal dedi. Başka temsilci isterseniz çıkarsınız başka operatöre dedi.Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Bilge 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 14.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, hattındaki kontratlı tarife hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön