12 Nisan 2013 #1740340

Turkcell Fatura/ Kampanya Hakkında Yanlış Bilgi!

11 yıldır bir Turkcell kullanıcı olarak, çalışanlarının verdiği yanlış bilgi yüzünden kuruma olan tüm inancım zedelenmiştir. Operatör değişikliği yapacağım. Hizmet kaliteniz o kadar büyük bir hayal kırıklığına uğrattı ki..


Yaklaşık 2 ay önce müşteri hizmetlerinden bir arkadaş beni aradı. Benim, uzun zamandır Turkcell ile çalıştığım için 0 ücret karşılığı, sadece 2 yıl Turkcell'de kalma sözü verdiğim halde ücretsiz Nokia telefon göndereceğini söyledi. İlk başta kabul etmedim.Sonra ücretsiz olduğu bilgisi verildiği için yakınıma hediye etmek için aldım. Ama meğer ücret karşılığıymış ve 24 taksitle 23 Tl bedeli varmış. Hakkımı arayacağım.

Nigar 16 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 15.04.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize müşteri hizmetleri şikayeti hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön