16 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1802512

Turkcell Fatura İtirazı!

1 yıldır aynı telefon markası ile ( Turkcell T 11) sadece facebook kullanımı yaparak aşamadığım 600MB internet kullanımım bu ay nasıl oluyorsa 4 gün içerisinde 600MB aşılarak üstüne de 15 kez otomatik pakete geçerek yaklaşık 2GB olarak ücretlendiriliyor.


Yetkililere 1 yıldır bu telefonla bu şekilde bir kullanımı gerçekleştirmediğimi ayrıca sadece facebook kullanımıyla bu kullanımı gerçekleştiremeyeceğimi söylediğimde bana sadece kullanılmış görünüyor şeklinde cevap vermeyi uygun görüyorlar.


Turkcell'in geleneksel kullanıcı uyanmadığı sürece herşeyi yapmak mübah mantığını kınıyorum. Aynı telefonla 1 ay içinde 2GB'tan fazla internet kullanımını kendileri başarsın ben de itirazımı geri çekeyim.

Özlem 578 Okunma

Cevaplar

  • Özlem20 Mayıs 2013

    Benim aklımın almadığı ve olması imkansız bir internet kullanımını bana aynı basma kalıp cümlelerle hiçbir şekilde mantık içermeden defalarca kez anlatmaya çalışmak bir cevapsa evet cevap verdiniz. Ki ben bu şikayeti buraya sizin vasıfsız cevap verme çabanızdan sonra yayınladım. Çok iddialıysanız benim o kullanımı yaptığıma , son teknoloji donanımınızla hangi saat hangi siteye girdiğimin detaylı dökümünü istiyorum. Sadece saatleri değil girdiğim site isimlerini de gönderin bana , o zaman bakalım kim haklı ?

  • Turkcell Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin müşteri hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 17.05.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize mobil internet kullanımları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler