25 Nisan 2015

Turkcell Fatura Hatası!

Geçen ay annemin hattının üzerinden almış olduğum cihaz, işlem yapan Turkcell yetkilisi tarafından 2 kere sisteme girilmiş. Daha sonra cihazın iptalini gerçekleştirip vergisini iptal etmediği için sistemde tek cihaz iki verginin dahil olduğu bir fatura geldi. Bunu işlemi yapan yere gidip sorduğumda öyle bir şey olmadığını söyledi. Başka bir Turkcell şubesi de bizzat yapılan işlemleri göstermiş ve durumun bundan ibaret olduğunu anlatmıştır.

Kalitesi sıfır durumdadır.

Gamze 136 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Mayıs 2015

    Müşterimizi 27.04.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Gamze25 Nisan 2015

    Herkes birbirine yönlendiriyor. Müşteri hizmetleri aldığım yere yönlendirdi aldığım yer hiç ilgilenmiyor hiçbir şekild çözüm yok maalesef

  • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön