30 Ağustos 2014

Turkcell Fatura Hakkında!

Turkcell ile yaklaşık 5 aydır kontratlı ben yaptım paketi ile konuşmaktaydım. Anlaşma yaparken paketimin %80 i dolduğunda ve %100 ü dolduğunda bilgi mesai göndereceklerdi. 25 Ağustosta faturam kesildi ve 29,90 TL ye anlaştığım fatura 95,10 TL geldi. çağrı merkezini aradığımda ve bilgi mesajı gelmedi dediğimde size göndermişiz sisteminiz de kayıtlarda görünüyor denildi. Hakkım olan bu bilgilerin tekrar bana mesaj veya mail atılmasını istediğimde ise bilgilerin tarafımıza geçilmesinin yasak olduğunu gönderemeyeceklerini söylediler ama istersem bir üst pakete geçerek gelen 95,10 TLlik faturamda 32 TLlik indirim yapabilirlermiş. Kurumu burada başlayıp tüm ilgili yerlere şikayetime devam edeceğim.

Meryem 1.601 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2014

    Müşterimiz ile 02.09.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kullanım detayları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön