02 Ocak 2016

Turkcell Fatura Fazlalığı!

2014 Ağustos ayında Turkcell aboneliğine geçtim. 1 yıllık taahhüt vererek 59 liraya 1000 dk, 1000 SMS, 4 GB interneti olan tarifeyi tercih ettim. 2015 Ağustos ayında müşteri hizmetlerini arayıp sözleşmemin bitimine az kaldığı için ücretin ne kadara çıkacağını sordum. Temsilci sistemden göremediğini eylül , ekim vb. Aylarda 59 lira olarak gelirse otomatik yinelenebileceğini belirtti. Aralık ayında 88 lira gelen fatura için aradığımda sözleşmenin bittiğini söylediler. Ağustos, Eylül , Ekim ayında neden 59 lira geldiğini söylediğimde arka planda devam etmiş cümlesiyle karşılaştım. Keşke önceden haber verselerdi bu şekilde olacağını tabi ki bu hamle başka operatöre geçişim için zemin oluşturdu.

Atila 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 06.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kampanya detayları hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Atila06 Ocak 2016

    Kalıplaşmış cümleler, çözüm namına bir girişim yok, haliyle başka bir operatöre geçiş şart oldu.

  • Turkcell Temsilcisi02 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön