23 Mart 2013 #1702920

Turkcell Fatura Fazla Geldi!

3G Vınn İnternetimin son ayında olduğunu düşünerek sözleşmeyi uzatmak için Bağcılar Güneşli'de bulunan Aktaş İletişim şubesine gittim.Sözleşmemin bitip bitmediğini öğrenmek, bittiyse uzatmak istediğimi söyledim. Ertesi gün internet yenilendiğinde paketin bitmediğini üzerine yeni bir paket daha açıldığını fark ettim.


Şubeye gidip söylediğimde ise fatura kesiminde hallederiz denildi. Faturada çok daha yüksek bir miktarla karşılaştım, şubeye gittim.Paketi kullanmışsınız bir şey yapamayız denildi, oysa ki paketi kullanmamama dair bir uyarıda bulunmamışlardı. En başta 2 paket açarak hata yapan çalışanın ortada olmaması ve diğerlerinin umursamaz tavırlarından bahsetmiyorum bile. Şikayetçiyim.

Hüseyin 45 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizi 26.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön