15 Ocak 2016 #4660845

Turkcell Fatura Dökümümü Yollamıyorlar

Kendi adıma olan ve bir süre önce kapattırdığım 5322834519 numaralı Turkcell hattımın kapattırılan tarihten bugüne kadar olan son 4 aylık fatura dökümünü istedim.


Fakat aylardır bu isteğime yanıt verilmedi. Evime kargo ile yollanacağı söylendi. Yine de gelmedi. Verdikleri kargo takip numarası da başka biri adına verilen kargo için çıktı. Bu döküm benim için hayati önem taşımakta fakat firma ısrarla bu isteğime cevap vermemekte.

Özlem 52 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Özlem16 Ocak 2016

    532 numaralı Müşteri hizmetlerinden defalarca aradım... Ancak size dediğim gibi PTT kargo üzerinden adresime yollandığı iddia edilen Görüşme dökümlerim bile yine bu 532 numaralı Müşteri temsilcinizin yanlış gönderi numarası vermesi üzerine... Günlerce PTT'ye gidip gelmem ve iş yerim ile sorun yaşamama neden oldu... Bu istediğim ve kendime ait olan eski hattım ile ilgili neden bilgi alamıyorum açıklar mısınız?

  • Turkcell Temsilcisi15 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön