23 Mayıs 2013

Turkcell Fatura Detayı!

Fatura asımında Türkcell içi aramalarınızın dakikası bitti her yöne dakikalarınız varsa kullanırsınız ya da tam tersi her yöne dakikanız bitti Turkcell den dakikanız varsa kullanabilirsiniz gibi mesajlar geldi. Hiç bir zaman faturanızdaki dakikalar bitmiştir, şöyle bir paket alabilirsiniz gibi öneriler gelmedi .


Bunu müşteri temsilcisine söylediğimde bunu siz takip edeceksiniz her mesaj geldiğinde *159 # yapmam gerektiğini söyledi. Türkcell gibi büyük bir şirket mi beni yönlendirip öneri sunacak ya da her işini kendin mi yap demek istiyor anlamadım. Senelerdir Türkcell kullanıcısıyım artık sona yaklaşıyorum. Artık bu tarz sorunları gsm operatörlerinin astığını düşünüyordum.

Ceyda 349 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 24.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura kalemleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön