05 Mart 2015

Turkcell Fatura Dekontu

Ben Turkcell hattımın fatura ödemesini Turkcell' in kendi internet sayfasından İş Bankası kredi kartımla otomatik ödeme talimatı verdim. Bankayla yaptığım görüşme neticesinde ben Turkcell' in internet sitesinden mail order la ödeme talimatı verdiğim için ödeme dekontunun Turkcell tarafından sağlanması gerektiğini söylediler.

Fakat Turkcell in müşteri hizmetleri ile yaptığım defalarca görüşmenin sonucunda bir sonuca varamadım. Ekteki A**' nın gönderdiği dekont gibi bir dekont istiyorum fakat Turkcell bunu ne amaçla göndermiyor, bunun acil araştırılmasını talep ediyorum. Bunu kasıtlı olarak yaptıklarını düşünmekle beraber sizden yardım istemekteyim.

Ali 261 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Mart 2015

    Müşterimizin yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön