12 Nisan 2018
Yorum Yap
#10332067

Turkcell Fatura Çıkardı!

Turkcell hattım ile Superonline ev internet aboneliğim birleştirildi (5+1 paket olarak) bu birleştirme işlemi yapılırken tek fatura aboneliği yapıldı. İlgili kişiler bu işlemleri yaparken bana 1 adet Turkcell GSM hattı ileteceklerini, bu hatta ihtiyacım olmadığını, mevcutta 2 Adet Turkcell GSM aboneliğim bulunduğu için yeni bir hat aboneliğime ihtiyaç duymadığımı kendilerine belirttim. Kendileri bu hat için herhangi bir bedel ödemeyeceğimi, ancak hattı kullanıma açtığımda bedel (fatura) gündeme gelebileceğini ifade ettiler. Bu hattı kullanmadığım için fatura gelmeyeceğini düşünmeme rağmen bana fatura çıkarıldı. Bende bunun üzerine Turkcell'i aradım ve bu ödemeyi yapmayacağımı ifade ederek yukarıda anlatmış olduğum süreci kendilerine ifade ettim. Lakin şu an bana 3. faturanın çıkarıldığını ve icra işlemleri başlatılacağına dair telefon mesajı aldım. Toplam çıkarılan fatura tutarı 100 TL.

Coşkun Coşkun 155 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2018

    Müşterimiz ile 19.04.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Nisan 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları