12 Ağustos 2013

Turkcell Fatura Borcu!

Geçmiş yıllara ait unutulmuş bir faturam varmış. Fatura tutarı ne kadar olabilir ki bana 3160 TL icra göndermişler. Bu nasıl adalettir ki bir sürü eklemeyle fatura bu kadar şişer. Ben 740 TL aylıkla çalışan işçiyim. Bakmakla yükümlü olduğum eşim ve çocuğum var. Bu parayı nasıl nereden bulur da öderim. Bu Turkcell'in hiç mi vicdanı yok. Şimdi patronum ya hallet ya da kendine iş bul diyor. Buyurun buradan yakın. Vasıfsız bir eleman olarak iş bulmam acaba ne kadar sürer.

Huseyin 83 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Ağustos 2013

    Müşterimizi 13.08.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön