17 Ekim 2016 #6703663

Turkcell Fatura Aşımı!

Telefonum olduğundan beri hat olarak Turkcell kullanıyorum. Yıllardır sıkıntısız bir şekilde kullanmaktayım. Çekim kalitesi olarak diğer GSM operatörlerinden farkından dolayı Turkcell kullanıyorum. Bu ay faturamda 15 TL'lik bir aşım söz konusu sebebi ise faturalı hattımda kullandığım paketin internet kotasının bittikten sonra, benim onayımı almadan hattıma paket tanımlamaları ve bunu bana faturama ekledikten sonra paket aşım ücretinden haberdar oluyorum. Müşteri hizmetleri ile olan görüşmemde bu fatura aşımından beni sorumlu tuttular ve beni onayımı almalarına gerek olmadığını söylediler. Bu şikayetimin gerekli yerlere ulaşmasını rica ederim.

Mert 224 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimizi 20.10.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön