26 Mart 2014

Turkcell Fatura Ara Ödemesi İstiyor!

Hattımdan yapmış olduğum kullanımların bir anda yükselmiş olduğunu söyleyerek benden 194 TL'lik güncel kullanımım için 150 TL ara ödeme yapmamamı istediler. Sebep olarak daha önce az gelen faturamın son ayda mobil ödeme kaynaklı artış yaşadığı için ödemenin yapılmasını yapılmazsa hattın kısıtlamaya yani dış aramalara kapatılacağını söylediler.


Bana verilen 200 TL'lik mobil ödeme hakkımı nasıl ya da ne zaman kullanacağımı sorgulama hakkına sahip olamazlar ya da bunun için ara ödeme talep edemezler. Bu benim kişilik haklarıma yapılmış olan bir saygısızlıktır. Bir hakkım varsa onu kullanırım ve hattım kapandığında eğer başıma bir iş gelir de kimseye haber veremezsem tüm suçlusu Turkcell'dir.

Koray 102 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 26.03.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön