03 Eylül 2013 #1991025

Turkcell Faiz Üstüne Faiz Alıyor!

Turkcell faturalı hat kullanıyordum. İşsiz kaldım faturaları yatıramadım. 3 fatura borcu 120 TL idi. Sözleşmeyi fesh edip 300 TL borç oldu. Daha sonra yasal sürece girip 1500 TL'ye çıktı. Bu nasıl bir faiz uygulamasıdır? Daha önce ödeme yapmak için TİM'e gittim ödemeyi almadılar. Ben böyle bir şey görmedim.

Ahmet 80 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı10 Eylül 2013

    Bugün aranarak gerekli bilgi verildi ilgiden dolayı teşekkür ederim.

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 10.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Yasal Tahsilat kurgusu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön