02 Eylül 2014

Turkcell Fahiş Taahhüt Ücreti Yansıttı

5. ayda Turkcell'den yeni bir hat aldım. Müşteri temsilcisi kaçmaz iki paket adında bir seçenek sundu, 500 dk konuşma, 1 gb internet 35 TL, yeni hattın herhangi bir ücreti, taahhütü yok dendi 3 ay sonra hattımı taşımam durumunda ise kullanmış olduğum 3 aylık hat ücreti 5'erden 15 TL ödersiniz dendi.


3 ay sonar hattımı taşıdım ve şimdi Turkcell bana hattı aldığım aydan itibaren 1 yıllık taahhüt ücreti yansıttı. Turkcell gibi bir firmanın bu şekilde yanlış satış yapması çok çirkin bir durum olduğunu düşünüyorum. Kurumsal olmuş ülkemizde bu iyi bir marka denilmiş tescillenmiş .

Ahmet 1.349 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet08 Eylül 2014

    hiçbir çözüm üretilmedi.

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 03.09.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön