16 Eylül 2016

Turkcell  Fahiş Faturalandırma Yapıyor

Yıllardır abone olduğum Turkcell'in son bir yıldır hattımıza yüklediği saçma paketlerle anlaştığımız tarifenin çok üstünde para ödemek zorunda kaldığımı ve bu durumu sözlü olarak bayilerindeki temsilcilerine anlattım ve telefonla da bunu müşteri temsilcilerine söyledim. Durumu halledildiğini bu paketlerden mesaj gelmeyeceğini söyledi fakat Ağustos ayında yine bu paketlere abone olduğumu söyleyip tarifemin iki katı borçlandığımı söylediler. Bu durumu temsilcilerine itiraz ettim. Telefonla aramama rağmen sorun çözülemedi. Bunu birçok aboneye yaptıklarını da düşünüyorum.

Hasan 20 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2016

    Müşterimiz ile 16.09.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kullanım detayları ve paketleri hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön