07 Şubat 2014

Turkcell Fahiş Fatura Gönderdi

Bir ay önce yetkili Turkcell bayii olana setel iletişim adıyla faaliyet gösteren Bandırma da mağazadan iPhone 5 S modelli cep telefonunu mevcut hattıma ilave olarak aldım. Aylık sabit paket olan hat paket aşımı olmayacak ve tarafımıza paket aşımı olacaksa uyarıda bulunma gibi özellikleri olacak diye sözleşme imzaladık ve güvendik. İlk fatura 135 TL ve devamı da 24 ay aynı olacaktı. Güvendiğim dağlara karlar yağdı ilk fatura 394 TL geldi. Yetkili kişilere sorduk hakkımızı aradık yoğurdum eksi diyen yok. Şu an hattımı kullanmıyorum.

Fahrettin 74 Okunma

Cevaplar

  • Fahrettin13 Şubat 2014

    Kesinlikle turkcel den bir daha alısveris yapmam bor'um bittiği an ayrılacagim.

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizi 07.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön