11 Şubat 2014 #2286595

Turkcell Facebook'a Bağlanma Sorunu Yaşıyorum!

Turkcell sarı kutudan 6 aylık Facebook paket aboneliği aldım. Facebook'a internet paketi ya da kontör karşılığı ücret ile erişim sağlandığı zaman gayet hızlı bir şekilde bağlanmaktadır. Ama Facebook abone paketi ile girmeye çalıştığımda ise aksine çok yavaştır ve bağlanamamaktadır.


Defalarca Turkcell müşteri hizmetleri ile görüşme yaptım ve her defasında aynı cevaplar ve ayarlar gönderildi.Bu işlem sonrasında Facebook'a çok yavaş da olsa giriş yapıldı.Şimdi ise yine ve yeniden deneme sonrasında bağlantı yapılamamaktadır.Yaklaşık 10 yıldır bu hattı kullanıyorum ve artık bırakma zamanı geldi diye düşünüyorum.

Yasin 115 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 12.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Facebook Paketi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön