27 Mart 2013 #1709207

Turkcell Facebook Paketim Olmasına Rağmen TL Gidiyor!

Turkcell in hepsi 300 paketini kullanmaktayım son aylarda 30 lira gelmesi gereken faturam 90 80 lira gelmeye başladı ve bunun sebebini müşteri hizmetlerini arayınca öğrendim . paketteki 300 Mb internetin yeterli olmayacağını düşündüğüm ve yüksek fatura ödemek istemediğimden bilinçli bir kullanıcı olarak diğer işlemler için otomatik internet sosyal ağlar içinde sosyal paket aldım . ama benim facebook kullanımımı sosyal paketten değil otomatik internet paketinden düşürmüşler . sosyal paketi boş yere almış boş yere parasını ödemişim sosyal paketten düşürseler 80 lira faturayı nasıl çıkaracaklardı değil mi ? Acilen mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum.

Neslihan 358 Okunma

Cevaplar

  • Neslihan28 Mart 2013

    bana neyin açıklamasını yapıyorsunuz sayın yetkili! benim sorunumu anlaya bildiğinize emin misiniz ! ben bunları zaten biliyorum sorunum şu benim facebook kullanımlarımın hepsi sosyal paketten değil otomatik internet paketinden düşmüş diyorum . yani açılan harici bir link yada kullanım söz konusu değil oda kendini yenileyip durmuş ve faturamı 80 liraya çıkarmışsınız . sırf cevap vermek adına şu açıklamayı yapmayın numaramı yazdım inceleyin . bağlandığım müşteri temsilcisi de sorunun sizden kaynaklı olduğunu kabul etti . herşey kayıtlarınızda mevcut. benim sorunumu iyi anlayın ve bana lütfen çözüm önerisiyle ulaşın .

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

    Twitter ve Facebook yönüne kota limiti olmadan bağlanabilirsiniz. Facebook’ta yer alan ancak Facebook dışı link ve sunuculara bağlanıp çalışan uygulama ve içerikler Facebook paketine dahil olmayacak. Twitter’da yer alan, Twitter dışı link ve sunuculara bağlanıp calışan uygulama ve içerikler de pakete dahil değildir. Facebook ve Twitter dışında verilen 20 MB internet paketini bitirmeniz durumda paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilirsiniz. Paket aşım ücreti Faturasız hatlar için 1 kuruş/100 KB, Faturalı hatlar için ise 5 kuruş/MB’tır. Sosyal internet paketi ile ilgili detaylara web sitemizde yer alan http://www.turkcell.com.tr/bireysel/sayfalar/internet/cepteninternet/hazirkart/sosyal-internet-paketi.aspx linkinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön