01 Nisan 2013 #1716679

Turkcell Facebook Paketim Olmasına Rağmen Hattımdan TL Gidiyor!

Aylık facebook paketim olmasına rağmen her "m.facebook" adresinden facebook a girmek istediğimde bunu İnternet kullanımı olarak algılayıp tl lerim gidiyor. Şu ana kadar bu uygulama yüzünden 10 tl ye yakın kaybım bulunmaktadır.


Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda ise internete girip bu parayı harcadığım, internet harcamalarımın olduğu söylenmiştir. Denildiği gibi İnternet ön belleğini temizlememe rağmen hala sorunum çözülmemiştir. Artık yardımlarınızı bekliyorum..

Özlem 206 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Nisan 2013

    Facebook'ta yer alan ancak Facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulama ve içerikler için yapılan kullanım, müşterimizin internet paketi varsa paketinden yoksa kendi mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.Facebook paketine dahil olmayan ücretli içerikler (Örnek: youtube videolari) ve telefonunuza uygun facebook uygulamaları ile ilgili detayli bilgi için http://trcll.im/TU5H0 linkine ücretsiz tiklayabilirsiniz. Facebook ücretlendirme nedenleri aşağıdaki şekilde olabilmektedir. - Kullanılan cihaz smartphone (iPhone, Android vb) ise, arka planda çalışan uygulamalar/güncellemeler internet kullanımı yapabilir . - Facebook sayfası dışındaki uygulama marketlerinden indirilmiş olan (Nokia OVI gibi) Facebook uygulamalarından bağlanıldığında ücretlendirme olabilmektedir . -Arama motorlarından (Google, Turkcell-im vb) Facebook aratılıp bağlanıldığında Facebook’a tıklayana kadar başka bir sitede veri alışverişi olması nedeniyle ücretlendirme olabilir. - https://facebook.com şeklinde güvenli bağlantı yapıldığında ücretlendirme olabilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön