26 Mart 2013 #1707690

Turkcell Facebook Paketim Olduğu Halde Kontörlerim Gidiyor!

Hattımı oğluma aldım . Sadece sms ve facebook paketine üye oldu. Telefonla kesinlikle arama yapmıyor. Face paketi olduğu halde sürekli TL. de azalma oluyordu. Birkaç kez müşt. hizm. aradım. Face e girebilmek için link gönderdiler. Linkten girildiğinde de yine TL. den gidiyor. 2 aydır Face paketi olduğu halde TL. ler boşuna gidiyor. TL. ler sıfırlandığında da Face e girilmiyor.


Bu kez de yeterli TL. olamadığı için bağlantı düşük geldiğinden bağlanamıyor, TL yüklemeniz gerekiyor diyorlar. Zaten face paketimiz var. neden TL. yükleyeyim. TL. lerimi tüketsin diyemi? Artık Turkcell'i aramak istemiyorum. Oyalamaktan başka birşey yapmıyorlar.


Turkcell boşa giden giden TL. lerimi iade etsin. ve çözüm bulsun!

Özleyen 3.916 Okunma

Cevaplar

  • Özleyen29 Mart 2013

    Sn. Turkcell iletişim Hizmetleri A.Ş. cevabınızda sıralamış olduğunuz facebook ücretlendirme nedenlerinin hiçbiri kullanılmamıştır. Arka planda çalışan herhangi bir uygulama da mevcut değil. Hatta hattımda 1,93.-tl var iken 27/03/2013 tarih, Saat 20:07:21 de tekrar kontrol amaçlı tekrar sizin göndermiş olduğunuz link den face girmeye çalıştım ve hemen geri çıktım. ve hattımda 0,93.-kuruş kalmıştı. Anında Tl. ler gidiyor. Online şifremle hattımın kullanım detaylarını incelediğimde interenet 1 tl GPRS ACC6 KAD1 açıklaması var ve bütün Tl. lerim bu şekilde tükenmiş.Tim merkezine gittim.Herkesin aynı sorundan şikayeti olduğunu ve Türkcell müşt.hizm. ile görüşmemi söyledi. Çözüm bulunmaz ve giden Tt.lerim geri iade edilmez ise üzgünüm başka operatöre geçeceğim.

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2013

    Facebook'ta yer alan ancak Facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulama ve içerikler için yapılan kullanım, müşterimizin internet paketi varsa paketinden yoksa kendi mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.Facebook paketine dahil olmayan ücretli içerikler (Örnek: youtube videolari) ve telefonunuza uygun facebook uygulamaları ile ilgili detayli bilgi için http://trcll.im/TU5H0 linkine ücretsiz tiklayabilirsiniz. Facebook ücretlendirme nedenleri aşağıdaki şekilde olabilmektedir. - Kullanılan cihaz smartphone (iPhone, Android vb) ise, arka planda çalışan uygulamalar/güncellemeler internet kullanımı yapabilir . - Facebook sayfası dışındaki uygulama marketlerinden indirilmiş olan (Nokia OVI gibi) Facebook uygulamalarından bağlanıldığında ücretlendirme olabilmektedir . -Arama motorlarından (Google, Turkcell-im vb) Facebook aratılıp bağlanıldığında Facebook’a tıklayana kadar başka bir sitede veri alışverişi olması nedeniyle ücretlendirme olabilir. - https://facebook.com şeklinde güvenli bağlantı yapıldığında ücretlendirme olabilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön