14 Şubat 2013 #1630954

Turkcell Facebook Paketi!

İşte Facebookseverlerin beklediği paket! Artık fotoğraflı Facebook’ta (m. facebook. com) dolaşırken, ne kadar öderim diye düşünmenize gerek olmadan internette gezinebilirsiniz. Denilen paketi satın aldım facebooktan başka bir siteye girmemiş olmama rağmen bakiyemden lira tahsil edildi bunu online işlemlerde anlatınca ek internet paketi almam söylendi ek internet paketi aldıktan sonra neden facebooka extra 4tl ödemem gerekiyor ve başta neden ne kadar ödemem gerekiyor düşünmenize gerek olmadan diye paket satılıyor bu konuda mağduriyetim giderilmediği gibi net bir cevap alamadım.

Turgay 68 Okunma

Cevaplar

  • Turgay09 Nisan 2013

    ben facebooka girdikten sonra fotoğrafları yakın görmek için bile fotoya tıklamıyorum başka linklere de tıklamıyorum sadece anasayfada yorum yapıyorum ve mesaj kutusunu kullanıyorum bunları ifade etmeme rağmen sürekli aynı şeyi tekrarlayıp duruyorlar

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2013

    Facebook'ta yer alan ancak Facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulama ve içerikler için yapılan kullanım, müşterimizin internet paketi varsa paketinden yoksa kendi mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.Facebook paketine dahil olmayan ücretli icerikler (ornek: youtube videolari) ve telefonunuza uygun facebook uygulamaları ile ilgili detayli bilgi icin http://trcll.im/TU5H0 linkine ucretsiz tiklayabilirsiniz. Facebook ücretlendirme nedenleri aşağıdaki şekilde olabilmektedir. - Kullanılan cihaz smartphone (iPhone, Android vb) ise, arka planda çalışan uygulamalar/güncellemeler internet kullanımı yapabilir . - Nokia cihazlarda bulunan Opera mini tarayıcısı üzerinden yapılan bağlantılar pakete dahil olmayıp ayrıca ücretlendirilir. - Facebook sayfası dışındaki uygulama marketlerinden indirilmiş olan (Nokia OVI gibi) Facebook uygulamalarından bağlanıldığında ücretlendirme olabilmektedir . -Arama motorlarından (Google, Turkcell-im vb) Facebook aratılıp bağlanıldığında Facebook’a tıklayana kadar başka bir sitede veri alışverişi olması nedeniyle ücretlendirme olabilir. - https://facebook.com şeklinde güvenli bağlantı yapıldığında ücretlendirme olabilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön