30 Kasım 2015

Turkcell Face Time And İ-Message Aktivasyonu Mesajı Ücretleri!

Detaylı faturamı incelediğimde 0044778620**** 3 adet yurt dışına atılmış SMS fark ettim ve bunun için 2.5 TL gibi bir fatura çıkartmışlar. Hemen müşteri hizmetlerini arayıp ne olduğunu öğrendim. Yetkili bunların Face time ve İ-message aktivasyon mesaj ücretleri olduğunu belirtti. Fakat buradaki sıkıntı iPhone yeni almadım. Aylardır iPhone kullanıyordum ve ilk defa bu ücreti yansıttılar. Hemen iade talep ettim fakat yetkili bana bu özelikleri kapatmam gerektiğini iade yapamayacaklarını bildirdi. Turkcell'in Apple ile yaptığı anlaşma gereği bu hizmetin ücretsiz olması gerekli fakat Turkcell bunu görmezden geliyor. Turkcell'i kınıyorum ve operatörü değiştirdim.

Serdar 3.501 Okunma

Cevaplar

  • Serdar02 Aralık 2015

    Sadece arayıp önünüzdeki sdandart formu okuyor ve hiçbir şekilde yardımcı olmuyorsunuz. Basit bir hesapla 1 milyon İ-phone müşteriniz olduğunu varsayarsak, 1.000.000 x2.5 tl= 2.500.000 TL gelir demek 1 ay içinde. Müşterilerinizin tepkisine kulak vermek zorundasınız. İade yapıncaya kadar hakkımı bütün sosyal forumlarda arayacağım.

  • Turkcell Temsilcisi02 Aralık 2015

    Müşterimiz ile 02.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize FaceTime Uygulaması hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön