29 Şubat 2016

Turkcell Evraklar 2 Defa Teslim Edilmesine Rağmen Hat Kapatıldı

Yaklaşık 1 ay önce Karabük ili Eskipazar ilçesindeki yetkili satış noktasından Turkcell faturalıya hat taşıma işlemini gerçekleştirdim. Ancak daha sonra telefonuma gelen mesajla evrak eksikliklerimin olduğunu bildiren mesaj aldım. Mesaj üzerine hattı açtırdığım yere giderek kimlik ve ikametgah belgesini bıraktım. Konunun çözüleceği sıkıntı olmayacağı bildirildi. Fakat daha sonra aynı mesaj yine geldi. Köyde oturmama rağmen, sırf hattın kapanmaması için tekrar ilçeye giderek aynı evrakları 2. kez tarafınıza ilettim. Tarafınıza 2 defa evrakları (nüfus cüzdanı - nüfus müdürlüğünden alınan ikamet belgesi) iletmeme rağmen bu sabah hattım kapatıldı. Sorun nereden kaynaklanıyorsa acil olarak çözülmesini talep ediyorum.
Bu mesajı size resmi internet sayfanızdan yazmak istedim, ancak Turkcell şifrem çalışmadığı için buradan yazmak zorunda kaldım.

Aydın 60 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Mart 2016

    Müşterimiz ile 01.03.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Eksik Evrak süreci durdurulmuştur. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön