18 Şubat 2015

Turkcell Evimde İnternet Çekmiyor

Turkcell' in çok övündüğü internet hızı yanıltıcılıktan başka bir şey değil. Evimde internete bağlanmakta zorluk çekiyorum ve bunu Turkcell'e de bildirdim bana geri dönüş yaptılar ancak benden internet hız testi sonuçları isteniyor, bunu ben yaptıktan sonra Turkcell' in ne yapacağını çok merak ediyorum. Bir de sıkılmadan her gün televizyonlarda internet hızlarıyla övünüyorlar, iş yardım etmeye gelince ortada kimse yok.

Okan 123 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Şubat 2015

    Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön