29 Nisan 2015

Turkcell Eskiden Kalma Borç Çıkardı!

Bugün telefonuma bir mesaj geldi Turkcell'den çok önceden kullandığım bir hatta ait bir faturam olduğu söyleniyordu. Verdikleri yasal takip numarasını aradım. 2011 senesinde den önceye ait 93 lira borcum olduğunu söylediler. O hattıma ait herhangi bir borcum yok benim dediğimde devlet için kesilen 1,49 lira lira telsiz kullanım bedeli olduğunu söylediler.

Sorun o tarihte o bahsi geçen kullanım bedeli ayrı olarak kesilmiyordu ödediğimiz kontör bedelinin içerisinde bir bedeldi. Ama Turkcell eskiden o içinde olarak zaten ödediğimiz bedeli şimdi fatura olarak bize yansıtarak yine paramızı almaya çalışıyor. Sene 2015 ama Turkcell 2011'de ödenen bir bedeli tekrar ödetmeye çalışıyor.

Elif 286 Okunma

Cevaplar

  • Elif'in Teşekkür Mesajı30 Nisan 2015

    İlginiz için çok teşekkür ederim. Evrakları elde eder etmez size ulaştıracağım.

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2015

    Müşterimiz ile 30.04.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimiz ödeme yaptığına aylara dair fatura ve/veya hat iptal talebinde bulunduğuna dair evrak iletmesi durumda kontrolleri tarafımızdan sağlanacaktır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön