12 Ağustos 2013

Turkcell Eski Tarifedeki Dakikalarım Yeni Tarifeye Eklenmedi!

Tarife değişikliği yaparak 08.08.2013 tarihinde bir üst tarifeye geçtim fakat eski tarifem 16. 08. 2013 tarihinde sona ermekte ve 22 dk görüşme hakkım kalmıştı. Kalan dakikalarım yeni tarifeye eklenmeden yeni tarifeden dakikalarım düşmektedir, Turkcell yetkisiyle görüştüm yeni tarifedeki dakikalarım bittikten sonra eskiden kalan dakikalarımı kullanabileceğim söylendi.


Kalan 8 günde yeni tarifeyi bitirmem mümkün olmayacağına göre eskiden kalan dakikalarımın kullanma süresi dolacak oysaki eski dakikalarımın yeni tarifeye eklenmesi gerekir veya öncelik eski tarifedeki dakikaların kullanılması sağlanmalı. Bu durumun düzeltilmesi ve mağduriyetimin giderilmesini Turkcell'den beklemekteyim.

İsmail 33 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 09.08.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön