18 Şubat 2013 #1639532

Turkcell Eski Hattımın Evrakı Eksik Diye Yeni Hattım Kapatıldı!

Filmlere konu olacak iş gerçekten!Kısaca şöyle anlatayım, şu an kullandığım hattı ilgili kurum içinde AYLIK KULLANIM PAKETİM VAR İKEN KAPATTI. Abone merkezinden öğrendiğimiz kadarıyla evraklarım eksikmiş!(Eksik evrakla hat açılır mı?Açılırsa bu nasıl iş!O zaman ben
gidip kimliksiz hat alayım ya da bırakın evrağım eksik kalsın; yok açılmazsa o zaman neden zamanında açtınız?)Açtırmak için evrağımı tamamladık; fakat açılmayınca tekrar nedenini öğrenmek için aradım ve ancak bizde olur diyeceğimiz bir cevapla karşılaştım :
- 'C.... Bey daha eskiden kullandığınız hattın evrakları eksik diye bu hattınızı kapattık!'
- O zaman o hattı kapatın
-Biz bunu kapattık
-Ne hakla?
-...
Kayıtlarını inceleyebilirler.

Cüneyt 25 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt18 Şubat 2013

    ''Telekomünikasyon Kurumu tüm GSM işletmecilerinden abonelerinin eksik bilgi ve belgelerinin tamamlanmasını istemiş ve tamamlamayan abonelerin hatlarının yasal zorunluluk sebebiyle kapatılması gerektiğini iletmiştir'' Evrakı tamamlanmayan hatlarının kapanmasından bahsediliyor ,evrakı tamamlanmış hatlarınkinden değil... Karşınızda çocuk var siye düşünüyorsanız ; okumamış, araştırmamış vur kafasına al ekmeğini diyebileceğiniz biri var sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Kopyala,yapıştır..şizin müşteri memnuniyetinizden anladığınız bu...Maksat bakın cevap verdik demek... Eminim ne yazdığımı bile doğru düzgün okumamışsınızdır ; Aksi halde bu yazılana bu nasıl verilir,bu cevabı veren bu kurumun temsilcisi nasıl olur iyice düşünmek gerekir doğrusu..

  • Turkcell Temsilcisi18 Şubat 2013

    Telekomünikasyon Kurumu tüm GSM işletmecilerinden abonelerinin eksik bilgi ve belgelerinin tamamlanmasını istemiş ve tamamlamayan abonelerin hatlarının yasal zorunluluk sebebiyle kapatılması gerektiğini iletmiştir. Bu sebeple abonelik esnasında tarafınızca teslim edilmeyen eksik bilgi ve belgelerin tamamlanması zorunluluğu doğmuş olup, siz değerli müşterilerimizden bu bilgi ve belgelerin toplanması amacıyla şirketimiz tarafından sizinle; Kurumsal Çözüm Merkezlerimiz, Çağrı Merkezi, Satış Yöneticilerimiz aracılığı ile iletişime geçilecektir. Detaylı bilgi için 532 ya da 0 532 532 0000'yi arayabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön