02 Ocak 2015
Yorum Yap
#2941757

Turkcell Eşcell (Eşkart) Bulamama Problemi!

Turkcell eşcell hizmetinden faydalanmak istiyorum. İkamet etmekte olduğum ilde; Erzurum'da bütün bayileri gezip sormama rağmen hiçbir bayide bulamadım. Üstelik hiç boşuna uğraşmayın bulamazsınız diyorlar. Sipariş vermek istediğimde de distribütörün elinde yok cevabını veriyorlar.
Turkcell yetkililerinden bir an önce bu konuya bir çözüm getirmelerini ve Eşcell kullanabilmem için gerekli sim kartları temin etmelerini istiyorum.

İnanç İnanç 3.714 Okunma

Cevaplar

 • İnanç12 Şubat 2015

  KOu ile ilgili hiçbir gelişme olmamıştır. Turkcell bir türlü ikiz sım kart bulamıyor. Düşünün ki bir cep telefonu operatörü sım kart bulamıyor. Vodafone; müşterilerin ev adreslerine ikiz sım kart göndererek telefon ile aktivasyonunu gerçekleştiriyor. Takdir size kalmış.

 • İnanç18 Ocak 2015

  2 hafta geçti fakat Turkcell konu ile ilgili bir çözüm hala üretmedi. Bekleyin dediler ama bir cep telefonu operatöründe sim kart olmaması düşünülemez. Bu konu ile ilgili acil çözüm bekliyorum.

 • Turkcell Temsilcisi05 Ocak 2015

  Müşterimiz ile 05.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize sim kart dağıtımı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi02 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • İnanç02 Ocak 2015

  Konu ile ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda da beni tim lere yönlendiriyorlar. Şehirdeki tüm Turkcell iletişim merkezlerini gezmiş olduğumu söylememe rağmen.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler