16 Eylül 2013 #2013517

Turkcell Eş Kart Hizmetini Sadece Faturalılara Veriyor!

21. yüzyılı 13 yıl kat etmişken eş kart gibi bir teknoloji de bu gelişmişliğin en iyi örneklerinden olmasına karşın malesef faturalı hatların müşteri; diğerlerinin önemsenmemesi nedeniyle bu hizmet Turkcell tarafından sadece faturalı hatlara verilmektedir.


Hazır kart da bir hat olarak anılmaktadır hatta yeri geldiğinde telsiz ücreti verebilecek kadar faturalı gibi vergiye tabii olabilmektedir fakat bu ötekileştirme o kadar vahimdir ki gsm gibi bol paralı kurumların karşısında kalan bizleri mağdur ediyor. Hazır kartın bu ötekileştirilmesi son bulmalı.

Vedat 63 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 20.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize eş kart servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön