07 Haziran
Yorum Yap
#10532348

Turkcell Eş Hat Hiçbir Yerde Yok Ama Öyle Bir Hizmet (!) Var

Ben ilk defa eş hatta bu kadar ihtiyaç duydum ve Çanakkale'de gelmediğim bayi kalmadı hiçbir şekilde eş hat bulamadım ne zaman gelir dediğimde ise bilmediklerini ve gelmeyebileceğini söylüyorlar. Madem böyle bir hizmet var neden faydalanamıyoruz. Madem faydalanamıyoruz neden böyle bir hizmet var. En azından hiç bulamayacağımı bilsem başka operatöre geçer orada eş hat alırım.

Mehmet 176 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Haziran

    Müşterimiz ile 08.06.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mehmet07 Haziran

    Canlı destek ten size ulaştım fakat beni yine bayilere yönlendiriyorsunuz anlatamadığım konu şu bayilerin hepsini bir aydır geziyorum hiçbir şekilde ellerinde olmadığını söylüyorlar ve benim sorunum çözülmüyor ben bir türlü aktif olan eş kart hizmetinden faydalanamıyorum.

  • Turkcell Temsilcisi07 Haziran

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler