13 Nisan 2013

Turkcell Erken İptal Bedeli!

Kendime ait olan 5356***** nolu hattımın süresi dolduğu için kapattım. Faturaya yıllık abonelik iptal ücreti yansıtılmıştır.17.02.2013 tarihinde Turkcell'den bana gelen mesaj telefonumda kayıtlı duruyor. Aynen şöyle : Sayın müşterimiz YILLIK ABONELİK KAMPANYASI kampanyanız devam etmektedir.Kontrat bitiminden (21.02.2013) önce kampanyanızdan önce ayrılmanız durumunda hattınıza erken iptal ücreti yansıtılacağını hatırlatmak isteriz.


Ben zaten 21.02.2013 tarihinde hattımı kapattırdım.Yukarıdaki mesaja göre bu 143,97 TL faturaya yansıtılmaması gerekiyor.Müşteri temsilcisiyle 2 kere konuştum her ikiside ayrı telden farklı farklı şeyler söylüyorlar.

Halil 4.540 Okunma

Cevaplar

  • Halil16 Nisan 2013

    Müşteri temsilcinizle görüştüm onlar ne söylediğini bilmiyorlar. Birisi efendim şözleşme başlangıcı ayın 21’i olduğu için o gün saat:00:00’de sona ermesi gerekir.Diğeri sözleşme başlangıcı ayın 21’i saat:16:00 gibi görünüyor 16:00’dan sonra iptal ettirmeniz gerekiyor.Sizle sözleşme yapılırken sözleşmede yok ama tarihin yanında saatti’de baz aldığımızı sözlü olarak söylemediler mi diye garib garib sorular soruyorlar.Bana böyle bir uyarıda bulunanda olmadı söyleyende o zaman mesaja saatide yazıp göderseydiniz.Böyle büyük firmaya bunlar hiç yakışmıyor insanları böyle kandırarak başarılı olamazsınız.

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön