03 Ağustos 2015

Turkcell Er İletişim Bayisi Hakkında!

Turkcelli ilk cep telefonunu aldığımdan beri kullanıyordum vede memnundum. Ta ki geçenlerde beni (sizin ne diyeceğinizi duyar gibiyim) iyi müşteri konumuna alıp size özel tablet ayda bir lira diye 16 lirayı 24 ay bize S***** Ç. Hanım bizi güzel aldatarak sözleşmeyi imzalattırdılar. Sözüm ona 24 ay 1 lira oldu bize 16 lira 24 ay ne güzel değil mi. Bu arada Turkcell arkadaşı herhalde aldatmalarından dolayı ödüllendirip mağazaları kontrole vermiş. Kadın başarılı, ödüllendirmek lazım Turkcell. Ben bundan sonra Turkcell'in müşteri hizmetlerinden vede bayilerinden asla alışveriş yapmamayı öğrendim darısı sizlere öncelikle operatörü değiştireceğim.

Zeynep 98 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep'in Teşekkür Mesajı06 Ağustos 2015

    Yapmış olduğum şikayetten sonra er iletişimin benimle ilgilenip yapmış olduğu hatayı kabullenmelerinden dolayı, bizzat ilgi, alakalarına teşekkür ederim. Hiç bu durum yaşanmamış olsaydı er iletişime teşekkür ederim

  • Turkcell Temsilcisi05 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 05.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cihaz kampanyası ve ücret bilgisi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön