28 Ocak 2014 #2260573

Turkcell Engellediğim Halde Oyun Satın Alımına İzin Verdi!

Daha önce de başıma gelen uygulama içi satın alma mağduriyetinden sonra müşteri hizmetleri aracılığıyla mobil oyun satın alımını engellememe rağmen, Mobil Oyuncu firmasından gelen sms ile bakiyemden 12 TL kesinti yapıldı.


Turkcell müşteri hizmetleri satın alım sırasında wifi açık olduğu için sorumluluk kabul etmedi. Halbuki mobil satın alım engelim bu tür teferruatları içermiyor. Üstelik satın alım sırasında herhangi bir onay sms'i ne Turkcell firmasından ne de Mobil Oyuncu firmasından geldi.


Bu tür hatırı sayılır meblağlar için java uygulamaların tamamen bağımsız hareket ederek ücretlendirme yapılması ne kadar mantıklıdır? Acilen mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Berran 74 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizi 28.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön